Pneuservis se službami 21. století

Nezařazené

Nákup pneumatik a také jejich přezouvání není jedinou výsadní službou moderních pneuservisů. V posledních letech spousta lidí objednává pneumatiky za levné ceny z internetu. Kamenný pneuservis však i při nákupu nabízí stále několik výrazných výhod. Předně zaručí, že pneumatika nebude poškozená, z výroby či přepravou, prodejce má nad vším vizuální kontrolu. A také, že pneumatiky nebudou příliš staré. Na to mnoho zákazníků zapomíná, pneumatika totiž stářím ztrácí pružnost a tvrdne. Díky tomu také ztratí část svých vlastností. U internetových prodejů to nebývá zrovna ojedinělým jevem. Ale to by měly být samozřejmé vlastnosti každého dobrého pneuservisu. Pojďme se podívat, v čem se liší Icarauto od ostatních.

Moderní vybavení a dlouholeté zkušenosti – pneuservis Icarauto

Firma má za sebou již mnohaleté fungování a v jeho rámci se postupně propracovala na jeden z nejlépe vybavených pneuservisů v ČR. Ve strojovém vybavení tak nechybí nejmodernější vyvažovací zařízení s diagnostikou pneumatik, které dokáže odhalit i jejich poškození a předejít tak nejhoršímu.

Jediný automat v ČR 

Jako jediní v ČR disponují automatem pro nazouvání a zouvání pneumatik. Automat pracuje bez zásahu člověka a díky tomu eliminuje možnost případného poškození disku nebo pneumatiky. Práce je provedena rychle, efektně a bezpečně. Podobné přístrojové vybavení nemívají ani mnohé autorizované a certifikované značkové servisy.

Bezproblémové uskladnění nepoužívaných pneumatika v pneuservisu

Když přezujete pneumatiky nebo celou sadu kol, nemusíte už řešit onu zapeklitou otázku „kam s nimi“. Icarauto se o vše postará za vás. Vše nejprve putuje do speciální myčky, kde je důkladně zbaveno nečistot a poté impregnováno. Ve speciálním skladišti zůstanou vaše pneumatiky v té nejlepší kondici až do doby, kdy je budete zase potřebovat.

Pneuservis Icarauto