Patříte k těm, kdo rádi dovádí se svými dětmi na dětských hřištích?

Česká republika

A co toulky po českých a moravských krajích, i to je vaše hobby? Pokud ano. pak právě vám jsou určeny webové stránky venkazdyden.cz. Nejen dětská hřiště Praha, ale spoustu dalších dětských hřišť v rámci celé republiky teď můžete hledat nejen prostřednictvím zmíněného webu, ale také pomocí mobilní aplikace ve svém telefonu. Stejně tak vám aplikace pomůže s vyhledáváním tipů na výlet. Prostřednictvím Androidu, Windows a iPhone tak můžete prohlížet tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet České Švýcarsko, tipy na výlet Jeseníky, tipy na výlet Jižní Morava, tipy na výlet Praha a podobně. Mobilní aplikace vám bude fungovat jak na telefonu, tak na počítači nebo tabletu. Stačí si ji stáhnout z Windows Store, Google Play nebo App Store a začít své výlety a návštěvy dětských hřišť plánovat. 

Tipy na výlet v Českém Ráji

Možná vás uchvátí tipy na výlet v Českém Ráji, malebném kraji, který se rozkládá severovýchodně od Prahy. Nejen hora Kozákov, zřícenina hradu Trosky a Prachovské skály patří mezi atrakce tohoto kraje, které byste měli rozhodně navštívit. Vaše děti určitě okouzlí i domovské město Rumcajse, Manky a Cipíska – Jičín. Zatímco s malými dětmi se můžete vydat ke zřícenině hradu Kumburk, ty větší možná zaujme hrad Bezděz, který je spojen s Karlem Hynkem Máchou.   

Tipy na výlet v Beskydech a Jeseníkách

V tomto ročním období a možná stojí za to projít tipy na výlet Beskydy a tipy na výlet Jeseníky

  • Pokud jde o Beskydy, určitě vás nadchne nádherná příroda a dokonalé běžecké stopy, z nichž můžete v zimním období tuto přírodu pozorovat. 
  • Mezi velmi atraktivní lyžařská střediska patří Ramzová, Červenohorské sedlo a Praděd. To už jsme ale zabrousili do tipů na výlet v Jeseníkách. Najdete tam samozřejmě také školičky a školy lyžování pro děti. Pobyt v Jeseníkách si prostě užijete celá rodina.