Pánská saka

Móda a Styl

Moderní pánská saka

Pánská saka se postupem času stávají velmi populárním moderním trendem.  Za posledních několik let totiž toto odvětví zaznamenalo obrovský pokrok směrem dopředu, během kterého se samotná saka změnila od základu. Dnes již nenajdete sako, které by nebylo podle vašich představ. Je to dáno především důrazem na daný materiál, kvalitu a celkový vzhled. Existuje přitom hned několik druhů, mezi které patří moderní pánská saka, nebo například pánská sportovní saka k riflím.

Moderní pánská saka
Moderní pánská saka

V zásadě ale můžeme saka jednoduše rozdělit podle střihu. Nejzásadnější jsou dva, ke kterým se zřídka kdy přidávají ještě další dva. Tím prvním je rovný střih, pravděpodobně nejžádanější a nejprodávanější. Jedná se o klasický střih saka vhodný pro všechny postavy. V těsném závěsu je tzv. slim fit střih, který je zeštíhlený v pase, díky čemuž se zvýrazní ramena a postava.

Pánská sportovní saka k riflím

Jak už bylo řečeno po rovném a slim fit střihu následují další dva střihy. První z nich je oversized střih. Ten se vyznačuje především nadměrným střihem, tudíž se nejlépe hodí pro vyšší postavy. Poslední střih je de facto pravým opakem nadměrného. Jedná se totiž o zkrácený střih. Ten je ale určený zejména pro dámské pohlaví a nehodí se pro vyšší postavy.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

MetSo.cz

40plus.cz

PressExpress.cz