Zdeformované alu disky nemusíte vyhazovat

Zprávy

Určitě už se vám někdy stalo, že jste nedopatřením najeli na obrubník, trefili se přímo do výmolu nebo jiným způsobem poškodili alu disky kol svého vozu.  Škrábance nemusí být tím nejhorším, co disky potká, mnohdy dochází i k odštípnutí, prasknutí nebo deformitě tvaru. Pokud disky necháte být, není jejich špatný vzhled jedinou komplikací, mnohdy se poškodí i samotné kolo, prodření pneumatiky není ničím tak vzácným, že by nemohlo potkat i vás.

Alu disky
Alu disky

Oprava u Icarauto

Co dělat? Kupovat hned nové disky není potřeba, ty stávající se dají opravit. Firma Icarauto vám je dá do pořádku takovým způsobem, že budou zase jako nové. Navíc cena bude nižší, než kdybyste investovali do nových litých kol. Opravy alu disků spočívají ve svařování, broušení, rovnání, lakování a dalších pracích.

Specializace na opravy alu disků

V Icarauto se na opravy alu disků aut a motorek specializují, a to od roku 2003. Vlastní špičkové obráběcí stroje, které navrátí krásu i velmi zdeformovaným diskům, u kterých si možná ani nedokážete dost dobře představit, že by ještě mohly posloužit. Nechte se překvapit. Navíc, protože vše probíhá pod jednou střechou, nebudete na výsledech čekat nijak dlouho a ani cena není závratná. Možná už jste měli špatné zkušenosti s jinými firmami, které pracovaly nespolehlivě, zakázku předávaly dále, čekali jste dlouho a ani cena vás nepotěšila. To se vám v pneuservisu Icarauto nestane.

Kontrola alu disků je nezbytná

Rozsah prací, doba jejich trvání i konečná cena závisí samozřejmě na tom, jak moc je kolo poškozeno. Vždy jsou ale výhodnější opravy alu disků, než nákup nových. Nezapomínejte své alu disky pravidelně kontrolovat, abyste na deformity a poškození přišli včas. Následky pak nebudou tak vážné a po krátké době můžete mít opravené disky zpátky na autě.

Telefon: 608 236 437

E-mail: info@icarauto.cz

 

 

 

 

Comments are closed.