DRFG Davida Rusňáka podporuje hokejisty Komety Brno

Zprávy

Na konci letošního února měl premiéru dokumentární film o brněnské Kometě s název: Z nebe do pekla a zpět. Ten totiž přesně vystihuje historii klubu, která se začala psát v roce 1953 a byla plná vzestupů a pádů. Snímek mapuje bohatou historii klubu a všechny zásadní momenty, které lemovaly cestu Komety až do současnosti. A naše investiční skupina DRFG Davida Rusňáka je hrdá na to, že pomohla brněnskému týmu vystoupat zpátky na vrchol a společně tak mohla oslavit dva mistrovské tituly, které Kometa vybojovala po dlouhých 51 letech!

Spojení mezi Kometou a DRFG přináší spoustu radostných okamžiků, a to co nás spojuje, není pouze Jihomoravská metropole, ze které pocházíme, ale také stejné hodnoty a životní priority. DRFG ve svém názvu nese slova rodinná společnost a Kometa Brno tuto hodnotovou orientaci vyjadřuje sloganem Kometa je rodina.

Partnerství Komety a DRFG dává jasný smysl

Vážíme si toho, že i díky naší podpoře se klub dále rozvíjí a posouvá. Kometu nově podporuje také značka podílových investičních fondů CZECH FUND, která je součástí investiční skupiny DRFG. Spolu ale také pomáháme potřebným. Českou ulici v centru Brna loni opět zdobilo více než 200 „komeťáčkých” deštníků, z nichž asi šedesátka, podepsaná hokejisty, zamířila do aukce, kde se vydražily za více než 67 tisíc korun. Peníze pak pomohly dětem s diagnózou poruchy autistického spektra a lidem s mentálním postižením.

Aktuální hokejová sezóna ale ještě nekončí a my budeme hokejistům brněnské Komety samozřejmě držet palce, abychom se na jejich zápasy mohli dívat a fandit jim až do samotného finále. Byznys DRFG Davida Rusňáka tedy rozhodně není pouze o investicích, dluhopisech nebo podílových fondech, je to také o podpoře regionů, kde má společnost svoje aktivity a kde působí.