COOL karta – Vstupenka bez hranic

Nezařazené

Nakupování je cool

Naučíme vás jak správně nakupovat, dodržovat pravidla a ještě vyřešit momentální díru v rozpočtu. S kreditní kartou získáte správný přístup k půjčeným financím. Cool je být nad věcí. Styl s jakým přistupujeme k financím a zvlášť těm, které máme „vypůjčené“ mnoho napoví o naší osobnosti.

Nákup s kreditní kartou je cool

Neřešte problémy splácením jedné půjčky druhou ocitnete se dluhové propasti. Nákup prostřednictvím kreditní karty neznamená, že máme dané zboží úplně zadarmo. Tady je potřeba pochopit ten hlavní rozdíl. Tyto finanční prostředky máme „vypůjčené“ a navíc, jako bonus máme bezúročné období a možnost opět pustit další peníze do oběhu. V případě pochopení systému, dodržování pravidel, je kreditní karta zárukou neustále se opakující „půjčky“ a za nákupy navíc sbíráme body. Něco, jako bezedný měšec. K tomuto jednoduchému principu nemusíte mít žádné bohaté vědomosti ze světa financí – stačí se držet pravidel.Buďte cool. Ale to ostatně platí i pro další oblasti v životě. Za překročení rychlosti máte pokutu, za krádež vězení a podobně.

COOL karta – Vstupenka bez hranic

Kreditní karta, kde si klient sám  navrhne originální design, který koresponduje s jeho osobností a to je cool. Karta se dá sehnat v obchodě a rovněž její benefity, podle vašich priorit si můžete zvolit sami. Přes aplikaci v telefonu je možné hodnotit úroveň a kvalitu uskutečněných nákupů a sbíráte tak body. Vše je ucelené, přehledné a hlavně „průhledné“. Body fungují něco, jako palubní vstupenka k vašemu vysněnému cíli. Předem si stanovíte věc, kterou byste si přáli pořídit a pak už jen sbíráte body a přibližujete se svému snu – spoření nákupem. Avšak nikdy nezapomínejte na to, že aby něco fungovalo, musí se dodržovat pravidla. To je určitě fér, nemyslíte?

tiskove-zpravy.eu