Zdravá strava nemusí znamenat odříkání. Zkuste CoolCook, jídlo do firem s dovozem zdarma

Gourmet

Jste diabetici nebo se zkrátka jen chcete stravovat zdravě? Nemusí to být nepřekonatelný problém. Pokud přes týden vymýšlení a přípravu jídel do práce nestíháte, a stravování ve firmě vám nevyhovuje, zkuste využít dovoz zdravého jídla do firem. Tato služba s názvem CoolCook je tu pro všechny z Prahy a okolí, kterým není zdravá životospráva lhostejná ani v hektických pracovních dnech. Přináší 5 jídel denně, každý pracovní den, nebo tříchodové měnu pro zaměstnance. Neodbývejte se, netrpte hlady, nejezte nezdravá jídla jen proto, že není čas. Uvidíte, že se díky zdravému a chutnému menu budete cítit lépe a vzroste i vaše pracovní výkonnost. Nechybí ani nízkokalorické dezerty jako „sladká tečka“, pro zpříjemnění dne.

Dia jídla, která vám budou chutnat

Diabetická dieta nemusí znamenat odříkání, hlad a jídla bez chuti. Dia potraviny mohou být chutné a lákavé. To zjistíte i díky CoolCook. Přináší menu uzpůsobené pro diabetiky, nechybí ani dia dorty a další pochoutky. Vždyť diabetiků se u nás léčí okolo 1 200 000 a neustále jich přibývá. Proto je třeba na ně myslet, i co se týče jídla do firem.

Důraz je kladen na kvalitní vstupní suroviny a moderní postupy přípravy

Dia strava CoolCook je připravována podle zásad nejmodernější zdravé gastronomie. Používány jsou kvalitní vstupní suroviny, nechybí olivový olej, mořská sůl, med, stévie, bylinky, čerstvá zelenina a ovoce. Vaření probíhá především v konvektomatu, tedy v páře, což zajistí zachování vitaminů a minerálů, a je vhodné pro zdravou životosprávu. Nechybí nízkokalorické dezerty, ovocné a zeleninové nápoje a další dobroty. Objednávka menu je velmi snadná, a jídlo vám dovezou den dopředu. Poté jej stačí vyndat z lednice a krátce ohřát, pokud to charakter pokrmu vyžaduje.

Cool Cook CZ, s.r.o.

www.coolcook.eu