Mexiko, kam se podíváš

Recepty

Vítejte na internetových stránkách společnosti Las Adelitas. Jedná se o mexickou restauraci, kde se vám bude určitě maximálně líbit. Jde, dle slov zákazníků, o nejlepší mexickou restauraci v Praze. O restauraci se starají rodilí Mexičané, kteří si své místo v Čechách museli skutečně vyšlapat, jak se říká od píky. Začínali doma na koleni, jako rozvážeči pokrmů, které vařili na sporáku a následně je rozváželi metrem a tramvají. Nyní, jakmile vejdete do restaurace, tak na vás dýchne atmosféra Mexika a chlapci se o vás postarají s naprostou grácií. Nasajete zde atmosféru, šéfkuchař se postará jak o masožrouty, tak i o vegetariány, společné tomu všemu je to, že je vše vařené z čerstvých surovin a přímo pro vás, na tom si jako mexická restaurace Praha 1 dává maximálně záležet.

Není to jen o jídle

Když vejdete do mexické restaurace Las Adelitas, tak ihned ucítíte tu atmosféru a sílu okamžiku. Mexiko na vás bude dýchat ze všech stran, takže se sem budete vždy rádi vracet. Atmosféra restaurace Praha 3 je naprosto nepopsatelná, jednou vstoupíte a ochutnáte nachos, taccos či burritos, budete sem chodit velice často. Kromě vyhlášeného jídla a dobrot můžete v mexické restauraci Praha 2 ochutnat i tradiční nápoje, jako je tequilla, mezcala, ale třeba i margarita klasická, anebo frozen margarita s ovocem.

V rukách rodilých Mexičanů

Jakmile i vy poznáte tuto restauraci, tak vás už nebudou bavit obyčejná jídla. Jednou vyzkoušíte a více už nebudete chtít změnu. Firemní večírek Praha, rodinná oslava, oslava narozenin, ale třeba i taková rozlučka se svobodou je tím, co si zde můžete zpříjemnit a dát tomu nádech střední Ameriky. Mexická restaurace Praha 1 je připravena pro vás, tak neváhejte a přijďte se dobře napít i najíst a nechte si vnést trošku Mexika i k vám domů. Místní kultura a jídlo stojí nepochybně za ochutnání.