Kam na jaře za adrenalinovými zážitky?

Poradna

Hledáte dárek k narozeninám nebo jen tak si chcete dopřát trochu adrenalinu? Ať už tak či onak se zážitky od společnosti Allegria se rozhodně nudit nebudete. Firma na zážitky Vám také velmi ráda poradí, kde najít neokoukané narozeninové dárky pro Vaše nejbližší. Z pestré palety těch netradičních dárků vyberete určitě ten nej pro někoho z Vaší rodiny nebo přátel.

S flybordingem si užijete spoustu zábavy také v deštivých jarních dnech

Teplé dubnové počasí přímo vyzývá k nejrůznějším volnočasovým aktivitám venku. Přesto i v deštivých pošmourných jarních dnech si můžete užít spoustu zábavy. Ideální příležitost k tomu poskytuje indoor surfing. Díky Surf aréně sídlící v Praze se můžete naučit skvěle surfovat na prkně také v našich podmínkách. Indoor surfing patří k adrenalinovým zážitkům, které by si neměl nechat ujít žádný nadšenec vodních sportů. Surfování nachází své zárodky na Hawai a první zmínky pochází už z roku 1779, už tehdy byl surfing na Havaji součástí kultury. Dnes surfing náleží mezi olympijské sporty. V Surf aréně na Vás čeká nejprve půlhodinová instruktáž a poté si sami na vlastní kůži vyzkoušíte jízdu na surfu. Nakonec s Vámi instruktor podrobně probere videozáznam Vaší hodinové jízdy. Již dnes si můžete Váš nevšední zážitek z tohoto vodního sportu rezervovat zde www.firmanazazitky.cz/indoor-surfing.

Flyboarding nově také v České republice

Neméně vzrušující okamžiky sebou přináší flyboarding. Tento adrenalinový zážitek si sice užijete nejvíce za svitu teplých jarních paprsků, nicméně skutečně se vyplatí počkat na ideální počasí. Flyboard přináší možnost užít si perfektní adrenalinovou zábavu a proletět se až deset metrů nad hladinou. A to není vše. U flyboardu totiž můžete létat také pod vodní hladinou. Ovládání flyboardu je zcela intuitivní. Nemusíte se tedy obávat složitých instruktáží.