Zdravé jídlo do firem ocení především pracovně vytížení lidé

Nezařazené

Zdravé jídlo do firem je skvělým řešením, jak si dopřát přísun živin a vitamínů. Kdo by si nerad dal každý den zdravé jídlo. Jenže málokomu se to v dnešní hektické době podaří. Po příchodu z práce ověnčení nákupními taškami, seznam úkolů delším než výplatní páska a tak narychlo uklohníme něco, co alespoň zažene hlad. Na pošimrání žaludku to stačí.

 

Zdravé jídlo do firem
Zdravé jídlo do firem

Zdravé jídlo do firem pro velmi zaměstnané lidi

Mimo státní u plotny musíme ještě stihnout vyžehlit, udělat s dětmi domácí úkoly, připravit svačinky, vyvenčit psa, uklidit kočce toaletu, zalít květiny a poklidit dům. Když si pak večer sedneme do křesla, přepadá nás spaní, případně nevíme co sníst dříve. To, co během dne zanedbáme, si snaží znavené a zanedbané tělo vybrat pak naráz. Právě odtud ty noční nájezdy na lednici. Ideálním řešením velmi zaměstnaných lidí je zdravé jídlo do firem. Nejenže si zajistíte zdravou stravu, ale každý ví, jak funguje jídlo v krabičkách. Chcete-li, pravidelná strava rozdělená na vyvážené porce.

Udržte svou tělesnou váhu pod kontrolou

Díky nezdravému a hektickému životnímu stylu si zaděláváme na malér. Nejenže máme oslabené tělo, které snáze onemocní, ale pěstujeme si sklony k tloustnutí. Pak můžeme slýchávat řeči typu, ale já to mám dáno geneticky. Vždyť skoro nic nejím. Což je mnohdy bohužel pravda. Ráno kafe v lepším případě bez cigarety, odpoledne chleba s něčím a káva, večer na rychlo do sebe naházíme jakékoliv vařené jídlo. Byť by bylo sebezdravější, je to celé špatně.

Když k tomu přimyslíme laskominy při sledování televize večer je nám jasné, že žádná genetika, ale nezdravý způsob života. Přitom stačí tak málo. Objednat si zdravé jídlo do firmy, čímž si zajistíme dopolední svačinku, oběd a odpolední svačinku. Večer pak nemusíme do sebe ládovat horem spodem všelijaké jídlo v touze zahnat hlad. Sami uvidíte, že toho ve finále sníte i méně a kila půjdou samy domů.

 

Kontaktujte nás:

  • E-mail: info@coolcook.eu
  • Info linka: 727 911 332
  • Dagmar Paličková: 602 444 910