Když se vášeň stane koníčkem

Obrázky

LŠF, to je škola fotografie a grafiky, kde si můžete vyzkoušet nejen základy práce se zrcadlovkou, ale také různé techniky úpravy fotografií a dokonce i rekvalifikaci na Pracovníka grafického studia. Pořádáme různé kurzy, večerní Photoshopy, ale také příměstský fotografický tábor, kde si děti vyzkouší i klasickou práci v temné komoře. U nás se naučíte na kurzech grafických programů, jak postupovat při úpravě fotografií, nebo jak zvládnout pokročilé techniky sazby. Umíte zpracovat v Illustratoru jednoduché tvary, ale chtěli byste se naučit daleko více? Doslova během pár dnů vás naučíme kouzlit se vzhledem fotografie, oknem a 3D efekty, jako i další dovednosti.

Naše škola má nejlepší hodnocení

LŠF Liberec se může pyšnit certifikátem Českého systému kvality služeb, dále účastí na mnoha významných akcích a událostech, zaměřených na fotografii nejen u nás, ale také například v Makedonii. V roce 2016 získal náš lektor 1. místo v soutěži Czech Press Photo v kategorii Portrét. Některé naše kurzy jsou rekvalifikační s akreditací udělenou Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy. Věnujte se dálkovému studiu fotografie a rozšiřte si tak obzory. Baví vás si hrát? Zúčastněte se akce Fotografujeme na film. Ta je určená jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Také naše novinka fotoškola 5v1 se stává stále navštěvovanější alternativou k večerní fotoškole.

Učení formou hry

Nemusíte mít obavy z toho, že vás bude někdo zbytečně dusit a zkoušet vaše meze. Jsou to příjemné večery, na kterých se naprosto uvolníte a necháte průchod svým pocitům a touhám. Při povídání si o fotografování daného tématu a příbězích, jež se vztahují k jednotlivým snímkům, se budete cítit naprosto fantasticky. Máte doma malého fotografa a chcete jej zasvětit do tohoto umění ještě více? Objednejte jej na příměstský fotografický tábor, kde se bude v kolektivu stejně starých dětí učit vše od samého začátku. Nechybí práce v temné komoře. LŠF Liberec, to je dálkové studium fotografie pro všechny věkové kategorie.